Како да избришам rogue софтвер?

Блогот е преместен на http://tutorialsten.blogspot.com/

Линк до овој пост http://tutorialsten.blogspot.com/2010/09/rogue.html

7 Responses до “Како да избришам rogue софтвер?”

  1. […] { November 9, 2009 @ 12:16 am } · { Uncategorized } Како да избришам rogue софтвер? […]

  2. Влатко во врска со autoruns дека на страната е мислам за виста можи да се користи или не ? Зошто јас имам xp windows ?

  3. Може да се користи на XP, Vista, 7.
    Не сум пробал на постари верзии, но на овие 100% може да се користи.

  4. Дај ве молам некој нека ми помогне ова ке ме мрдне неможам никако да го избришам стигнав до третата точка и неможам никако да го најдам, фатив Vista Security Tool 2010 и јас незнам како го фатив и пробав со Malwarebytes Anti-Malware но неможам да го инсталирам програмчето затоа што ова вирусов изгледа го блокира. Ве молам некој нека ми помогне мое мсн Viktor_c@live.com

  5. eve i tuka eden tutorial kako da se trgne ova Vista Security Tool 2010 http://www.myantispyware.com/2010/03/16/how-to-remove-total-vista-security-uninstall-instructions/ samo sto mene ne mi ide bash ne razbiram najdobro.

  6. Во делот каде што сакаш да им објасниш на неписменковци како се одбира делот на “Прозорко” што не се вчитуваат сите глупости, те молам пиши Safe Mode, sо Save Mode само ќе очекуваат да се појави само 🙂
    поздрав, да се свети името твое !

Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

Connecting to %s

%d bloggers like this: